Raport 2021

 

Drodzy Przyjaciele!

Cieszymy się, że jesteście z nami i jesteśmy Wam za to niezmiernie wdzięczni!

Niech Was Pan Bóg błogosławi i obficie wynagradza!

Tym razem z wielką radością pragniemy zaprosić Was przed ekrany komputerów.

Na stronie Fundacja „Brama Nadziei-Petach Tikva” zamieściliśmy sześć przejmujących historii dzieci żydowskich, które przeżyły Holokaust.

Bohaterowie naszych historii pochodzą z różnych zakątków Polski i nie tylko, mają odmienne problemy, lecz wiele ich łączy. Wszyscy bawią się, uczą, odkrywają świat i przygotowują się do dorosłości.

Słuchając prelekcji poznajemy ich marzenia, plany i lęki.

Dlatego uważamy, że warto zatrzymać się na chwilę, aby skonfrontować swoje wyobrażenia na temat Holokaustu z tym, z czym, tym dzieciom przyszło się mierzyć.

Żałujemy, że na razie nie możemy spotykać się z dziećmi i młodzieżą na żywo w szkołach postaraliśmy się jednak, aby zdalne wersje zajęć były nie mniej atrakcyjne, niż te wcześniejsze.

Sądzimy, że w dobie pandemii szczególnie ważne jest promowanie pozytywnych wzorców również online, w mediach społecznościowych.

Dlatego też drodzy Przyjaciele, dziś prosimy Was o polecenie naszych filmów innym osobom, by w trybie domowym, rodzinnym mogli zapoznać się z przesłaniem Fundacji „Brama Nadziei – Petach Tikva” .

Z wielką radością informujemy, że do tej pory mamy już 2250 wyświetleń.

Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie modlitewne i finansowe.

Gorąco życzymy Państwu i sobie, abyśmy podczas tego lata dostrzegali drobne rzeczy i umieli się nimi cieszyć i dziękować za nie Bogu!

Z serdecznymi pozdrowieniami i wyrazami szacunku

Barbara Bałon wraz z zespołem Fundacji

tel.608 253 867

www.bramanadziei.org.pl

Fundacja „Brama Nadziei-Petach Tikva”

ING Bank Śląski o/Ustroń

24 1050 1083 1000 0090 3032 3290